Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Fryzury » Pokaz fryzur lato 2011 

Pokaz fryzur lato 2011

Adrenalina we włosach

Adrenalina we włosach

Klaudiusz Iciek, krakowski stylista, instruktor marki KEMON, zaprezentował najnowszą kolekcję fryzur swojego autorstwa, zatytułowaną ADRENALINE – niezaspokojona pasja życia. Dominuje w niej minimalizm formy, mocne kolory i krótkie włosy.
Nie ma końca. Nie ma początku. Jest tylko niezaspokojona pasja życia – od tych słów Federico Felliniego wywodzi się nazwa nowej kolekcji Klaudiusza Iciek. Odważne cięcia, emocje z nich bijące, intensywność kolorów – akcentują indywidualizm, odwagę, ale i kobiecość modelek. Inspirowały mnie trendy, które zaobserwować można w tym sezonie na światowych pokazach mody – mówi Klaudiusz Iciek.
Fryzury krótkie, zdecydowane, z dużą dawką energii. Minimalizm jako sposób na ukazanie sedna osobowości, od zawsze jest mi bliski, widać to także w mojej najnowszej kolekcji – dodaje Klaudiusz.
ADRENALINE – niezaspokojona pasja życia, to kolekcja autentyczna, bo odsłaniająca osobowość jej twórcy. Kocham emocje, to jeden z powodów, dla których ścigam się na motorze – przyznaje fryzjer, jednocześnie zapalony motocyklista, który dwukrotnie tej wiosny stał już na podium wyścigów Motocyklowych Mistrzostw Polski – Kiedy modelki mówiły mi, że podczas przygotowywania kolekcji, z każdym moim cięciem, ich emocje także rosły, wiedziałem już, że ta kolekcja opowie także o mnie samym – dodaje Klaudiusz Iciek.

---