Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Powiew lata – wakacyjna kolekcja biżuterii Natalii Jaroszewskiej 

Powiew lata – wakacyjna kolekcja biżuterii Natalii Jaroszewskiej

Letnie kreacje także wymagają dodatków. Najlepiej lekkich, delikatnych i kobiecych. Turkusu, jedwabiu i korali. Takich, które idealnie podkreślą letnią opaleniznę, które można dowolnie komponować i zmieniać. Dokładnie taka jest najnowsza kolekcja biżuterii znanej projektantki Natalii Jaroszewskiej.

Nowa, wakacyjna linia biżuterii Natalii Jaroszewskiej powstała całkowicie spontanicznie w atelier projektantki. Artystka szukała czegoś, co sama będzie mogła nosić do białych, letnich sukienek. Tak powstała pierwsza bransoletka. A potem kolejne. Cała kolekcja jest inspirowana podróżami na Wyspy Greckie, stąd kolory: turkus, biały czy koralowy. Mają przypominać bezchmurne niebo, lazur morza i intensywność słońca.

„Moja najnowsza kolekcja biżuterii to nadal 200% kobiecości. Jest kolorowo, lekko i bezpretensjonalnie. Dokładnie tak, jak powinno być w wakacje” – powiedziała Natalia Jaroszewska, polska projektantka.

Wszystkie bransoletki wykonane są ręcznie przez projektantkę z najwyższej jakości materiałów: pereł, kryształów Swarovskiego czy koralu. Pojawiają się także turkusy w różnych kształtach i odcieniach. Biżuteria swoją wyjątkowość zawdzięcza niepowtarzalnej i autorskiej kompozycji. Znakiem rozpoznawczym całej kolekcji, a także etnicznym akcentem są frędzle i węzły z jedwabnej nici w odcieniu koralowej czerwieni. Jak mówi Natalia Jaroszewska „na szczęście…”.

Pomysł na nową linię bransoletek okazał się na tyle niepowtarzalny, ale i uniwersalny, że rozwinął się w całą kolekcję. Dzięki spójnej kolorystyce oraz unikatowemu designowi, możemy je swobodnie komponować i łączyć.A przecież to sprawia wszystkim kobietom największą przyjemność. Natalia Jaroszewska daje nam możliwość wyrażania naszej osobowości i indywidualizmu. Bo każda z nas może inaczej nosić dodatki od projektantki.

Kolekcję bransoletek uzupełniają modele cienkich, delikatnych naszyjników i kolczyków w tej samej stylistyce. Wszystkie w klimacie wakacyjnym, w sam raz na lato. Bransoletki i kolczyki projektu Natalii Jaroszewskiej kosztują 200 zł, natomiast w przypadku naszyjników cena waha się od 400 do 700 zł.

---