Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Rage 2013 super szybkie samochody 

Rage 2013 super szybkie samochody

szybkie i drogie samochody

RS 7 Sportback

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku Rage 2013 obfitować będzie w róznorodne  atrakcje i rywalizację na najwyższym poziomie, oraz spotkania z gośćmi specjalnymi

Opening Party Rage Race 2013, które obędzie się w środę (21 sierpnia), zagości Karolina Szostak - dziennikarka Polsat Sport i Polsat Sport News.
Na wielkim finale wydarzenia, który będzie miał miejsce w niedzielę (25 sierpnia) w Międzyzdrojach pojawi się - Jacek Rozenek, popularny aktor, trener biznesu i coach.

 

Rage 2013 to impreza motoryzacyjna, która łączy w sobie turystykę samochodową, rywalizację i ekskluzywny sty życia. Uczestnikami wydarzenia są miłośnicy sportowych aut, osobistości świata sportu i kultury, a także członkowie i partnerzy klubu Elite Circle, organizatora wydarzenia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia. Partnerem Motoryzacyjnym wydarzenia została Grupa Krotoski-Cichy wraz z parkiem sportowych modeli Audi – nowego R8 i pierwszym jeżdżącym w Polsce egzemplarzem RS 7 Sportback.

30 szybkich i drogich samochodów przemierzy trasę z Warszawy aż do mety w Międzyzdrojach.

30 ekip, składających się z kierowcy i pilota, stanie przed prawdziwym wyzwaniem. Ich zadaniem będzie przemierzyć wyznaczoną trasę, dotrzeć do jak największej liczby check-point-ów i zdobyć jak największą ilość punktów, poprzez poprawne i terminowe wykonywanie przygotowanych zadań. Na punktach kontrolnych na uczestników czekają zagadki, konkurencje sprawnościowe i techniczne. Wygra ta załoga, która zgromadzi najwięcej punktów i dotrze do mety przed upływem określonego czasu.

 

---