Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Seks-rety » Seks bez zobowiązań 

Seks bez zobowiązań

Czy wiesz, że według badań portalu C-date ponad 40% respondentów ma za sobą seks z osobą kompletnie nieznajomą?

 

 

Ponad jedna trzecia wszystkich osób korzystających z serwisów randkowych, robi to w celach erotycznych. 36% wszystkich respondentów zadeklarowało, że wchodziło na strony randkowe, aby umówić się na randki bez zobowiązań lub flirtować, albo prowadzić erotyczne rozmowy. Ponad 30% odpowiedziało, że ich celem było „znalezienie miłości”. Co pewnie nie dziwi, to więcej panów (prawie 45%) niż pań (niewiele ponad 1/5) było zainteresowanych erotyczną stroną randek w sieci. A od Internetu już niewielki krok do realnej znajomości… 

 

Było ekstra! Ale…jak właściwie masz na imię?

Podobno do odważnych świat należy. A cóż jest bardziej szalonego niż seks z przypadkowo poznaną osobą na imprezie…lub właśnie w internecie? Jak się okazuje, dla niektórych to chleb powszedni. Aż 43% ankietowanych przez portal C-date.pl przyznaje się do miłosnych igraszek z osobą widzianą pierwszy raz w życiu! Co prawda, to Panowie są w tej materii odważniejsi niż Panie – bowiem prawie połowa z nich ma za sobą tego typu doświadczenia. Płeć piękna nie pozostaje jednak daleko w tyle – aż 36% kobiet poszło w przysłowiowe tango z nieznajomym.

Dla Panów chcących przeżyć niezobowiązującą przygodę nie ma nic lepszego niż podróż do…zimnej Skandynawii. Nie po raz pierwszy wyniki badań portalu C-date.pl mocno zaskakują. To właśnie Szwedki i Norweżki są w tej w przygodnym seksie najodważniejsze. Ponad połowa z nich przyznaje, że ma za sobą jednonocną przygodę z obcą sobie osobą.

 

Wyluzuj się…i randkuj bez zobowiązań

Powyższe dane wyraźnie wskazują, że poglądy w sprawach seksu i związków mocno się liberalizują. Jeden partner na całe życie? To już passe. Uważa się za zdrowe, by w swoim życiu seksualnym dobrze poznać siebie, również poprzez relacje z różnymi partnerami. Jak twierdzi seksuolog portalu C-Date, Pierre Cahen - W dziedzinie seksualności – tak długo jak wszystkie praktyki są dobrowolne i istnieje wzajemny szacunek – dozwolone jest wszystko! Zdrowie seksualne opiera się również na elastyczności i wolności od uprzedzeń – kwitnie w atmosferze tolerancji i akceptacji, w której ludzie mogą zgłębiać granice wyobraźni i spełniać swoje fantazje. Jak widać, seksualne marzenia są czymś zupełnie powszechnym i normalnym. Dlatego warto szukać, poznawać nowych ludzi…i po prostu – dobrze się bawić bez zobowiązań!

 

Informacje dodatkowe:

www.c-date.pl - założony w roku 2008, C-Date działa obecnie w 35 krajach na całym świecie. Jest obecnie numerem 1 wśród serwisów randkowych w zakresie relacji bez zobowiązań w Brazylii i Europie. Na całym świecie z usług C-Date korzysta 8 milionów mężczyzn, kobiet i par, chcących skorzystać z możliwości oferowanych przez niezobowiązujące relacje. Oparty o wyjątkowy system kojarzący, C-Date wykorzystuje informacje o osobistych preferencjach i pragnieniach swoich członków do wygenerowania wysoce trafnych wyników odpowiednich dla poszukiwanego rodzaju randki – flirtu, relacji erotycznej, czy spełnienia fantazji.

 

Badania C-Date:

Międzynarodowe badanie zostało przeprowadzone dla C-Date przez Trend Research, Institut for Market and Communication Research GmbH w Hamburgu. Celem badania jest identyfikacja tendencji występujących w sferze zachowań seksualnych w 11 krajach europejskich: Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria. Badaniem objęto 5 670 osób w wieku od 18 do 50 lat, które wypełniły internetowy kwestionariusz między 18 sierpnia a 1 września 2011 r.

 

---