Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Seks-rety » Seks na kuchennym blacie 

Seks na kuchennym blacie

 

 

Na kuchennym blacie - świąteczne przygotowania gwarantują dobry seks?!

 

Czy wiesz, że kuchnia jest drugim poza sypialnią miejscem w domu, w którym najchętniej uprawiamy seks? Co 4 ankietowany wybiera kuchenny blat na erotyczne igraszki, tak wynika z ankiety na zlecenie C-date.pl, pierwszego w Polsce serwisu typu casual dating.

 

Podczas świątecznych przygotowań spędzamy długie godziny na sprzątaniu i gotowaniu. A czy możemy sobie je jakoś urozmaicić? Naturalnie! Okazuje się, że co raz chętniej uprawiamy seks poza sypialnią.

 

W kuchni na blacie, czy na wirującej pralce?

Gdy już znudzi nam się baraszkowanie w świeżo wymaglowanej pościeli, zaczynamy szukać innych miejsc, w których możemy spełnić swoje erotyczne pragnienia. Okazuje się, że niekoniecznie trzeba jechać  do egzotycznych krajów, by przeżyć upojne chwile – wystarczy przenieść się do innego pomieszczenia w domu! Poprosiliśmy respondentów, aby wymienili „Trzy ulubione miejsca, w których uprawiają seks”. Mimo, że większość preferowała łóżko, jako drugie miejsce w domu zajęła kuchnia (wskazało ją 22% osób) i … łazienka – seks na pralce wybrał co dziesiąty ankietowany.

 

Ty gotujesz – on zmywa?

Panowie pomagający w domowych obowiązkach mogą liczyć na częstsze zbliżenia z partnerką. Ponad 67% badanych aktywnie udzielających się w domu uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Czyżby wspólne sprzątanie i gotowanie inspirowało do „szybkich numerków”? Z danych C-Date wynika, że największe szanse na seks daje zmywanie naczyń i prasowanie.

 

Seks poza domem? Czemu nie!

Czasem też pragniemy mocniejszych wrażeń i swoje pragnienia erotyczne realizujemy poza domem. Respondenci badania portalu C-date.pl jako inne, ulubione miejsce do uprawiania seksu, wskazywali na pierwszym miejscu plażę (35%). Czas świątecznych egzotycznych wyjazdów przed nami, a zatem i realizacji owych fantazji. Poza tym, lubimy też baraszkować w samochodzie (12% badanych), przymierzalni, windzie oraz w kinie. 8% badanych wśród innych ulubionych miejsc do miłosnych igraszek wskazało pracę – uważajmy zatem, by w pozornie opuszczonych w przerwie międzyświątecznej pomieszczeniach biurowych nikogo nie nakryć … J

Seks na kuchennym blacie

żródło: c-date.pl 

---