Jesteś tutaj: Home » Moda » Projektanci mody » Sesja zdjęciowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej 

Sesja zdjęciowa kolekcji Natalii Jaroszewskiej

Przygotowania do modowego sezonu wiosna-lato 2012 ruszyły pełną parą. Wszyscy projektanci opracowują swoje kolekcje do październikowego debiutu na Fashion Week Poland. Natalia Jaroszewska, znana polska projektantka, wraz z przyjaciółmi zrealizowała w oryginalnym otoczeniu sesję zdjęciową swoich najnowszych kreacji. Oto wyjątkowa i ekskluzywna relacja z backstage’u.

Pod koniec lipca odbyła się sesja zdjęciowa kolekcji wiosna-lato 2012 Natalii Jaroszewskiej. Do jej realizacji projektantka zaprosiła swoich przyjaciół, z którymi często i chętnie współpracuje.

Przygotowywać sesję zdjęciowe z profesjonalistami, których pracę ceni się i podziwia to wielki zaszczyt. Dodatkowo, kiedy mogę pracować z moimi przyjaciółmi – Caroline, Irkiem i Maciejem- jestem tym bardziej szczęśliwa. Nasze wspólne starania i kreatywna współpraca przyniosą z pewnością fantastyczne efekty – powiedziała Natalia Jaroszewska.

Tym razem sesja zdjęciowa odbyła się w plenerze. Dla projektantki bardzo ważne było, by wszystkie stylizacje były spójne i charakterystyczne, dlatego do współpracy zaprosiła najlepszych.

 

Zdjęcia najnowszej kolekcji Natalii Jaroszewskiej wykonał duet Caroline Anielewska i Irek Kamieniak, którzy już wcześniej realizowali sesje innych projektów artystki. Włosami modelek zajął się znany warszawski stylista fryzur, ulubieniec gwiazd – Maciek Wróblewski. Jego propozycje, jak zwykle były zgodne z trendami i nowoczesne. Make-up to dzieło Katarzyny Łebskiej, która kiedy nie malowała dziewczyn, razem z Irkiem Kamieniakiem robiła zdjęcia z backstage’u. Wysokie nasypy piachu i wydmy doskonale odzwierciedlały klimat najnowszej kolekcji, nie były jednak łatwym otoczeniem do realizacji glamourowej sesji. Na szczęście modelki Natalia i Agata z agencji Rebel Models dzielnie znosiły wszystkie niedogodności i pięknie prezentowały najnowsze propozycje Jaroszewskiej.

Sesja pojawi się w mediach po debiucie kolekcji wiosna-lato 2011 Natalii Jaroszewskiej na łódzkim Fashion Weeku. Wcześniej najnowsze kreacje będzie można zobaczyć na zagranicznych pokazach, które projektantka planuje jesienią.

 

 

 

Informacje o Natalii Jaroszewskiej:

Natalia Jaroszewska to znana polska projektantka, absolwentka Wydziału Projektowania Ubioru na łódzkiej ASP. Magazyn „Elle” i „Exklusiv” przyznały jej dwukrotnie tytuł Najlepszego Projektanta Roku. Klientkami Natalii Jaroszewskiej są znane polskie osobistości m.in.: Daria Widawska, Anna Czartoryska czy Agnieszka Popielewicz. Do grona jej stałych klientek należą kobiety ze świata biznesu, ceniące indywidualne i profesjonalne podejście, a także znajomość trendów. Jej styl określany jest jako „200% kobiecości”, a projekty zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie zarówno wśród gwiazd, jak i mediów. Natalia Jaroszewska projektuje także suknie ślubne, biżuterię i torebki. Jest także malarką, a jej freski zdobią warszawskie atelier projektantki.

---