Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Staszek Karpiel-Bułecka polskim ambasadorem marki Peak Performance 

Staszek Karpiel-Bułecka polskim ambasadorem marki Peak Performance

Jeden z najlepszych polskich zawodników narciarstwa freestylowego, muzyk, lider zespołu Future Folk, charyzmatyczny góral o wielu pasjach - Staszek Karpiel-Bułecka, został ambasadorem kultowej szwedzkiej marki odzieży sportowo-outdoorowej Peak Performance. Ubrania tej marki to połączenie technicznych materiałów ze stylowym, unikalnym, skandynawskim designem. 

- Wybór Staszka Karpiela-Bułecki na ambasadora marki Peak Performance był naturalny. Poszukiwaliśmy osób bliskich filozofii firmy, ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania, ciekawych świata, aktywnych, ceniących sobie unikalny styl. Staszek idealnie komponuje się z tym przekazem. Jest autentyczny w tym co robi, realizuje się jako sportowiec oraz muzyk, wyznacza cele i realizuje je. To właśnie nieprzeciętna osobowość wyróżnia go spośród innych osób  –  mówi Michał Wojtiuk z firmy PM Sport – oficjalny dystrybutor marki Peak Perfromance w Polsce. Staszek Karpiel-Bułecka, rodowity góral z Zakopanego, jest jednym z prekursorów narciarstwa freeskiingowego w Polsce. Współpracował z międzynarodowymi teamami freestylowymi, takimi jak Red Bull, Armada Ski, Billabong, Quiksilver, VÖlkl, Technica Marker oraz Oakley. 


Drugą, równie ważną pasją Staszka jest muzyka. Były wokalista zespołu Gooral, grającego muzykę ethno-electro w obecnej chwili  realizuje solowy projekt Future Folk, którego efektem, jest singiel „Janko”. Utwór jest zapowiedzą mającej się ukazać wkrótce płyty zespołu, która będzie energetyczną mieszanką muzyki góralskiej z elementami nowoczesnego dubstepu. Staszek Karpiel-Bułecka był również uczestnikiem programów „Wipe Out – Wymiatacze” i „Tańca z Gwiazdami”. 
Jak mówi Staszek Karpiel Buełecka - cieszy mnie współpraca z marką Peak Performance. Cenię sobie jej kultowy styl, ale również jakość oraz wygodę. 

Oprócz stałej współpracy z marką odzieżową Peak Performance, Staszek Karpiel-Bułecka jest Riderem sprzętu  narciarskiego marki Dynastar, Lange i POC. 

Zapoznaj się z ofertą krawatów i szali marki Pierre Cardin w sklepie internetowym http://www.adamtie.com/kategoria/60/pierre-cardin-szal-zimowy-welniany/


Firma Adam sp jawna jest  wyłącznym i jedynym licencjobiorcą jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski. Tu kupisz z całą pewnością oryginalny wysokiej jakości produkt. ---