Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Seks-rety » Szalony Wieczór Panieński 

Szalony Wieczór Panieński

Wieczór panieński kojarzył się do tej pory z kameralnymi imprezami w gronie najbliższych przyjaciółek, gdzie wśród śmiechów i alkoholu można porozmawiać o ślubie. Pomysł wieczoru panieńskiego postanowili rozwinąć organizatorzy pierwszego otwartego „Wieczoru panieńskiego”, który odbył się w ostatni piątek, 19 lutego.Na miejsce „Wieczoru panieńskiego” wybrano Projekt Barka zacumowaną przy bulwarze Kurlandzkim, u wylotu ulicy Gazowej. Autorami pomysłu byli : autorka Organizera Ślubnego Inka Dźwierzyńska z firmy Isteria oraz portal ślubny – abcslubu.pl. Gospodarzem wieczoru była właścicielka najstarszej holenderskiej barki – pani Dorota Ostoja- Zawadzka. Do współpracy zaprosili oni przedstawicieli firm z branży ślubnej: stylistów, fotografów, florystów, właścicieli hoteli i cukierni. „Wieczór panieński” był skierowany do przyszłych panien młodych i ich przyjaciółek.
Każda z uczestniczek wieczoru otrzymała Organizer Ślubny. Wśród upominków znalazły się również foldery firm biorących udział w „wieczorze panieńskim” oraz przykładowe menu weselne Projektu Barka, na którym odbywała się impreza.
Dlaczego na wieczorze panieńskim promowaliśmy Organizer Ślubny? Ponieważ uważamy, że jest to bardzo przydatne narzędzie podczas organizacji wesela dla wszystkich tych kobiet, które nie chcą korzystać z usług Wedding planerów, tylko we własnym zakresie zorganizować swoje przyjęcie weselne. Część merytoryczna, złożona z piętnastu rozdziałów, pomoże sprawnie przygotować uroczystość oszczędzając przede wszystkim czas. Każdy rozdział zawiera również sporo miejsca na notatki – mówi Inka Dźwierzyńska autorka Organizera Ślubnego.
Mimo, że wieczór rozpoczął się z drobnym poślizgiem, panie zabawiali przez cały czas konferansjerzy z Formacji Chatelet: Adam Małczyk i Adam Grzanka. Prócz nich do współpracy zostali zaproszeni, przez firmę Isteria i abcslubu.pl, najlepsza florystyka Lucyna Koźmińska- Pałka, stylista Oskar Bachoń oraz właścicielka cukierni. Każdy z zaproszonych gości branżowych opowiadał o swojej ofercie ślubnej. Dodatkowo stylista Oskar Bahoń zorganizował pokaz przykładowego makijażu i fryzury ślubnej, a właścicielka salonu florystycznego konkurs na najoryginalniejszy bukiet weselny. Każda z uczestniczek konkursu dostała nagrody w postaci kosmetyków, a zwyciężczyni konkursu otrzymała voucher na bukiet ślubny w wysokości 300zł.
Po krótkim występie przedstawiciele firm losowali nagrody. Panie mogły wygrać kolacje w restauracji Projekt Barka lub w Hotelu Niebieskim, weekend w SPA, ufundowany przez biuro Travel Gallery darmowy zabieg wybielania zębów, ufundowany przez ABC Dent , 50% zniżki na makijaż i fryzurę stylisty Oskara Bachonia, sesję zdjęciową dla dwóch osób oraz tort weselny.

---