Jesteś tutaj: Home » Info » Turystyka » Tanie wczasy nad Bałtykiem 

Tanie wczasy nad Bałtykiem

Pobierowo - Dom "Michał"

- 14 dniowe turnusy wypoczynkowe nad Bałtykiem -

 

O POBIEROWIE...

Pobierowo to miejscowość wypoczynkowa położona wśród bujnego lasu. Jak wszędzie spotkacie szeroką czystą plażę, unikalny mikroklimat i dobre jedzonko... Ale tylko w na wybrzeżu Rewalskim w Pogorzelicy i Pobierowie znajdziecie Akademie słońca - dużo ruchu, animacje, fitness, siatkówka, przeróżne zawody... wszystko po to aby umilić czas turystom. To się nazywa aktywny wypoczynek. 
Pobierowo to na pewno najlepsze miejsce na długie posezonowe spacery. Trasy rowerowe wzdłuż gminy Rewal ciągną się od Pobierowa po Niechorze. W miasteczku jest kino kilka dyskotek, bary puby, restauracje sporo pensjonatów, ośrodków wczasowych, restauracje... frytki i smażone ryby... :) to tylko dodatki..

 

ZAKWATEROWANIE:

Dom Gościnny „Michał” położony jest 250 m od morza w cichej dzielnicy Pobierowa, do centrum ok. 200 m. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka, prysznic), TV, sprzęt plażowy. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon. Do dyspozycji gości ogólnodostępny aneks kuchenny, czajnik, deska do prasowania i żelasko.


WYŻYWIENIE:

W czasie pobytu wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) w pobliskiej Restauracji "U Anny", posiłki serwowane.

WYKAZ TERMINÓW I CEN NA ROK 2012:

Terminy turnusów w 2012 r.
Dom "MICHAŁ" - Pobierowo
Koszt 1-go miejsca w pokoju 2 os. 
z pełnym węzłem sanitarnym
19.05 – 01.06
920 zł
28.08 – 10.09
950 zł
11.09 – 24.09
920 zł

OPŁATY DODATKOWE:

  • Dopłata do Pokoju 1 osobowego - 250 zł/os.
  • Transport autokarem dostosowanym do ilości uczestników na trasie Warszawa - Pobierowo - Warszawa wraz z Ubezpieczeniem od Nieszczęśliwego Wypadku na kwotę 5000 zł - koszt usługi 200 zł/os.
  • Opłata klimatyczna płatna w Recepcji Domu "Michał" - koszt 1,66 zł/os./dzień

PODANA CENA ZA TURNUSY OBEJMUJE:

  • 13 noclegów w wybranym pokoju Domu "Michał",
  • wyżywienie 3 x dziennie serwowane (śniadanie, obiad, kolacja) - pierwszym świadczeniem jest kolacja, a ostatnim śniadanie.

PROGRAM TURNUSU:

Dzień I

Zbiórka o godz. 06:00 w Warszawie na pl. Bankowym, odjazd autokaru o godz. 06:15. Przyjazd do Pobierowa ok. godz. 16:00, zakwaterowanie w Ośrodku. Pierwszym świadczeniem jest kolacja.

Dzień XIV

Śniadanie, po śniadaniu o godz. 10:00 wykwaterowanie z pokoi i złożenie bagażu w autokarze. O godz. 10:30 wyjazd autokaru do Warszawy. Przyjazd do Warszawy na pl. Bankowy ok. godz. 23.00.

Szczegóły programu wyjazdu dostępne w BT SENIOR pod numerem telefonu 22 825 63 64.

---