Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Porady kulinarne » Tort dziełem sztuki 

Tort dziełem sztuki

Poznaj prawdziwego króla tortów – Buddy’ego Valastro, który był twórcą urodzinowego ciasta na 27 urodziny Britney Spears! Amerykański władca słodkości wraz ze swą liczną rodziną tworzy niesamowite tortowe arcydzieła. Każdy tydzień to dla niego kolejne wyzwania i możecie być pewni, że nawet nietypowe zlecenie zostanie na czas dostarczone do najbardziej wymagających klientów!W każdym odcinku sprawdzisz, czy rzeczywiście życie wśród ton cukrowej polewy może być słodkie? Dzień w dzień Buddy i jego rodzina naprawdę ciężko pracują, ale owocem ich pracy są cukiernicze arcydzieła.

„Nie macie prawa do błędu, wszystko ma być na czas i absolutnie perfekcyjne!” – to jedne z najłagodniejszych komentarzy, jakie wygłasza do swoich podwładnych Buddy Valastro, amerykański król tortów. Czy wyobrażasz sobie takiego szefa, w dodatku będącego Twoim bliskim krewnym?
Mogłoby się wydawać, że prowadzenie cukierni to dziecinnie prosta sprawa, a wszechobecne słodkości wpływają na dobry nastrój całego personelu… Jednak to nieprawda, gdy zespołem kieruje despotyczny, pochodzący z tradycyjnej włoskiej rodziny, mistrz cukiernictwa! Praca w firmie Buddy’ego kosztuje jego bliskich naprawdę dużo nerwów – chwile euforii przeplatają się z totalną krytyką, a odgłosy dochodzące z zaplecza sklepu przypominają bitewny gwar.

Zobacz, ile czasu zajmie zaprojektowanie i stworzenie ślubnego tortu w kształcie Krzywej Wieży w Pizie i czy Buddy podoła zleceniu na nietypowe ciasto w kształcie… nagrobka! Jeśli kochasz modę, może zaskoczy Cię wiadomość, że na następne urodziny Buddy mógłby przygotować specjalnie dla Ciebie tort w kształcie różowej, lakierowanej torebki czy też … szpilki na niebotycznie wysokim obcasie! Buddy uwielbia też tworzyć słodkości dla najmłodszych – figurki z klockami lego, torba z niemowlęcymi akcesoriami czy pełen kolorów zamek z piasku to dla niego kolejne zadanie, które z pewnością wykona perfekcyjnie!
Jak wiele wysiłku i zaangażowania wymaga prowadzenie rodzinnego Słodkiego biznesu? Czy stara prawda, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu, jest uzasadniona?

---