Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Seks-rety » Walentynkowa randka w ciemno 

Walentynkowa randka w ciemno

Przeczytaj mapę kobiety, rozszyfruj mężczyznę. Jak to się dzieję, że czegoś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie? Jak często zadajesz sobie pytanie: O co jej chodzi? Co jej znowu nie pasuje?Przeczytanie wielu mądrych poradników nie wystarczy, aby zrozumieć, jak bardzo różnią się kobiety i mężczyźni – zachowaniem, sposobem myślenia i postrzegania świata. Co robić, by relacje między partnerami były lepsze? Pomożemy Ci znaleźć złoty środek. Nauczysz się, jak postępować, by się wzajemnie rozumieć. Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące damsko-męskich relacji, mamy dla Was coś specjalnego.

Warsztaty Mężczyźni są z Marsa, Kobiety są z Wenus to cykl prowadzonych w interaktywnej formie zajęć (spektakli edukacyjnych), podczas których zapoznasz się nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale także z narzędziami, dzięki którym będziesz potrafił wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce.

Dla mężczyzn i kobiet przygotowane są dwa oddzielne szkolenia: Zaklinacz Kobiet – nauka czytania mapy kobiety oraz Księga szyfrów mężczyzny – sekret kobiet, które mają to, co chcą.

Zaklinacz kobiet 
Bez względu na to, czy chcesz znaleźć swoją drugą połowę, czy rozpalić żar w swoim obecnym związku, na tym szkoleniu dowiesz się:
kim są kobiety, jak je zrozumieć, kochać, jak być z nimi i sprawić, by były szczęśliwe.
 

Księga szyfrów mężczyzny 
Co zrobić, żeby nie stracić pewności, że on wciąż Cię kocha? Co zrobić, by mieć pewność, że nadal chcesz z nim być? A może te uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe kobiety wiedzą o czymś, o czym Ty nie wiesz. Może one znają jakiś sekret?
Jeśli bezskutecznie próbujesz znaleźć odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Odkryjcie z nami różnice między kobietami a mężczyznami i nauczcie się, jak postępować, aby relacje między Wami były coraz lepsze.

Najbliższe warsztaty odbędą się w Warszawie 14 lutego 2010. 
Uwaga, promocyjna cena dla osób, które zapiszą się do 6 lutego to 270 zł (potem 420 zł)
Na warsztat Księga szyfrów mężczyzny zapiszesz się TUTAJ 
Na warsztat Zaklinacz kobiet zapiszesz się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

---