Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Makijaż » Wild thing - welwetowy manicure 

Wild thing - welwetowy manicure

zamszowy manicure

linia Wild Thing

 

 

 
 

Wild thing, to najnowsza propozycja od firmy Wibo, limitowaną edycje tworzą zestawy do przygotowania oryginalnego manicure velvetowego. Kolekcja Wild Hing, stanowi kwintesencję syntezy dzikiej natury z wielkomiejskim glamourem.
Zwierzęce motywy modne będą w tym sezonie, nie tylko na ubraniach, z powodzeniem możesz się nimi zainspirować w wyborze manicure, co oferuje nam właśnie linia Wild Thing, dzięki któremu na Twoich paznokciach powstanie zamszowa faktura, przypominająca zwierzęce futro.

Jak wykonać taki manicure?
To niezwykle proste, wystarczy wybrać jeden z 5 kolorów bazowych, do velvetowej posypki, pomalować, nim paznokcie, przy powtórnym wykonywaniu tej czynności, na jeszcze niezaschnięty lakier należy wysypać posypkę, tak, by dokładnie pokryć całą powierzchnię paznokcia, nadmiar posypki usunąć. Efekt końcowy, to aksamitna powłoka, na powierzchni paznokcia, która przypomina w dotyku miękką tkaninę.
Jest, to doskonała propozycja, na efektowne zwieńczenie prostych stylizacji, w sam raz dla odważnych kobiet, które wiedzą, czego chcę od życia i nie boją się tego manifestować.

Karolina Jarząbek

---