Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Zatrzymaj motyla na dłuższą chwilę- biżuteria warta grzechu 

Zatrzymaj motyla na dłuższą chwilę- biżuteria warta grzechu

Najnowsze trendy w biżuterii z lubością oswajają owady. Pszczoły, ważki, biedronki zostały w tym sezonie udomowione i lubią połyskiwać na palcach, szyi w uszach i na nadgarstkach. Według włoskich projektantów marki Infinity Italian Design na szczególną uwagę zasługują motyle i ważki. Cała subtelność i delikatność tych owadów została zaklęta w wyjątkowej kolekcji pierścionków, kolczyków i wisiorków.

Ulotność owadów marka Infinity Italian Design zamieniła w trwałe piękno zmaterializowane w złocie i brylantach. Poszczególne elementy kolekcji wykonane są z białego, żółtego i różowego złota w próbie 0,585. Niektóre z ozdób łączą w sobie wszystkie te kolory, dzięki czemu zyskują oryginalne odcienie i połysk. Od tego jak duże są motyle i ważki oraz na czym usiadły, zależy ilość kamieni, które lśnią na ich skrzydełkach.  Rekord w całej kolekcji stanowi wisiorek w kształcie serca z białego złota ozdobiony czterema motylami z różowego, żółtego i białego kruszcu, które na swoich delikatnych skrzydełkach unoszą aż 33 diamenty. Pierścionki mają od jednego diamentu do nawet 6 brylantów.

Brylant to diament o pełnym brylantowym szlifie, uznawanym za szczyt jubilerskiego kunsztu, przez co jest także bardziej kosztowny niż diament o innym szlifie. Na uszy Infinity proponuje zaś delikatne ważki ze złota w różnym kolorze, z dwoma diamentami. Nie da się jednak ukryć, że to nie ilość diamentów sprawia, że te klejnoty są tak wyjątkowe, lecz design, który nie ma nic wspólnego z tak często ostatnio spotykaną infantylizacją biżuterii. Kolekcja Infinity to prawdziwe dzieła sztuki zainspirowane lekkością i subtelnością ważki i motyla zaczarowanych w diamentowe precjoza w niebanalnej złotej oprawie.

Ceny kolekcji zaczynają się od 325 zł.

Na polskim rynku Infinity Biżuteria działa od 2006 roku i ciągle się rozwija.
Jest wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnej włoskiej marki Infinity Italian Design, oferującej między innymi najwyższej jakości biżuterię inwestycyjną. W ofercie Infinity Biżuteria znajdują się produkty wykonane wyłącznie z metali i kamieni szlachetnych: żółtego i białego złota oraz srebra, a także naturalnych pereł i kamieni szlachetnych, jak diamenty, szafiry, rubiny oraz szmaragdy, a także cyrkonie, markazyty, masa perłowa i emalia.

---