Jesteś tutaj: Home » Kultura » Teatr » Zielińska i Kuszewski w Berlinie 

Zielińska i Kuszewski w Berlinie

 „Berlin, 4.00 rano” to tytuł spektaklu muzycznego, w którym główne role zagrają Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Premiera już 13 kwietnia na Novej Scenie Teatru Muzycznego ROMA.

Spektakl muzyczny ze scenariuszem i w reżyserii Łukasza Czuja to zaproszenie do zagłębienia się w puls wielkomiejskiej nocy. Bohaterem opowieści jest nocne miasto, wielka metropolia i jej ludzie. Wyprawa przez miasto nocą odsłania mroczne historie postaci, w które wcielą się Kasia i Kacper. Towarzyszyć im będą Anna Głogowska i Rafał Maserak, dwójka tancerzy, znanych widzom z show tanecznego „Taniec z gwiazdami”.

Na spektakl „Berlin, 4.00 rano” składają się najlepsze teksty i songi napisane przez najwybitniejszych twórców niemieckiego kabaretu: Friedricha Hollaendra, Miszę Spoliansky’ego i  Kurta Tucholskiego. Stanowią one punkt wyjścia do opowieści, w której wybrane wątki - narracje ukazywane są poprzez taniec.

Zanim spektakl pojawi się na deskach Novej Sceny Teatru Muzycznego ROMA, już dziś można poczuć klimat Berlina lat 30 i przenieść się oczami wyobraźni w scenerię i aurę, która tej produkcji będzie towarzyszyć. Sesja to tylko przedsmak tego, co będzie czekało widzów już w kwietniu. Autorem zdjęć do plakatu był Jacek Grąbczewski. O stylizacje zadbała Jola Czaja, a make-up zrobiła Eryka Sokólska.


---