Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Nowy rok numerologiczny – już od 5 września 2013 r 

Nowy rok numerologiczny – już od 5 września 2013 r


W dniu przesilenia jesiennego zaczyna się nowy rok osobisty. Uznajemy go więc od pierwszego wrześniowego nowiu który będzie miał miejsce 5 września 2013r dokładnie o 13:36 i tak też od tego dnia jesteśmy pod działaniem wibracji roku 2014 czyli cyfry 7. Jak ta cyfra będzie działać na nas osobiście jest zależne od wibracji liczby drogi życia i klucza wcielenia.

Drogę życia obliczamy dodając do siebie wszystkie cyfry naszej daty urodzenia, czyli jeśli ktoś urodził się 26 listopada 1991 roku dodajemy do siebie 2, 6, 1, 1, 1, 9, 9,1 i tak otrzymujemy cyfrę 3 więc osoba urodzona 26 listopada 1991 roku posiada drogę życia pod wibracją cyfry 3. 

Gdy już sobie obliczymy naszą osobistą cyfrę, wibrację naszej drogi życia, dodajemy do niej wibracje roku. Czyli do 3 dodajemy rok 2014 czyli wibracje 7 i tak dla drogi życia 3 rok osobisty ma wibracje cyfry 1. W taki sposób obliczony rok mówi o tym co zdarzy się w danym roku z losu, na co nie będziemy mieć wpływu, jakie okoliczności stworzy nam dany rok.

 
Licząc wibracje z klucza wcielenia dowiemy się jakie emocje, uczucia i pragnienia będą nami władać w danym roku. Klucz wcielenia oblicza się dodając do siebie liczbę dnia urodzenia i miesiąca czyli osoba urodzona 26 listopada posiada wibracje kluczu wcielenia 1 , gdy znamy wibracje swego klucza wcielenia dodajemy do niej wibracje roku czyli do powyższego przykładu do 1 dodajemy 7, lub możemy policzyć od razu rok odczuć dodając dzień ,miesiąc urodzenia i obecny rok do siebie, oczywiście tak aby powstała nam cyfra od 1 do 9.  Tak też dla osoby z przykładu rok osobisty losu jest pod wibracją 1 a rok osobisty uczuć jest pod wibracja 8. 
Poniżej przedstawiam Wam, krótki opis energii każdej cyfry, dzięki niej dowiecie się jaki czeka Was rok numerologiczny w 2014 r

 
Wibracja roku osobistego losu lub emocji 1
1 Jeśli twoja wibracja roku osobistego jest pod wpływem 1 to pojawią się okoliczności nowych działań, nowych projektów, nowych znajomości, ponieważ można powiedzieć że zaczynasz od nowa swoje życie, całkiem od początku i los da ci na to nowe możliwości. Ty sam będziesz bardziej niż w poprzednim roku aktywny, poczujesz chęć działania, będzie pchało cię do przodu w wszystkim co zaczniesz robić. A z pewnością zaczniesz robić coś nowego.

 
Wibracja roku osobistego losu lub emocji 2
2 Rok dwójki jest oparty na współpracy, na potrzebie bycia z drugą osobą. Mogą pojawić się dylematy, trudności w wyborach. Czasem jest to rok płaczliwy ponieważ pod tą wibracją jesteśmy bardzo wrażliwi i emocjonalni. Bardziej niż zwykle poczujemy potrzebę ciepła i miłości. Sami także będziemy bardziej wyrozumiali dla bliskich. Nie jest to dobry rok jeśli chodzi o sprawy zawodowe wszystko może się opóźnić, i sam rok może wydawać nam się długi. Ale jest to dobry czas by zadbać o swoje zdrowie, odpocząć po poprzednim roku, pogodzić się z kimś. 

 
Wibracja roku osobistego losu lub emocji 3
3 To bardzo radosny rok, odżyjemy po wibracji ubiegłego roku i znów staniemy na nogi. Ta wibracja zapowiada nam szczęście w każdej dziedzinie życia. Będzie to rok bardzo towarzyski, będziemy w nim wiele się bawić, świętować, pójdziemy na wesele bądź sami weźmiemy ślub. To także dobry rok na poczęcie dziecka i założenie rodziny. To rok w którym możemy odkryć swoje talenty artystyczne i poświecić się swej pasji. Będzie dużo się działo a my będziemy do wszystkiego pozytywnie nastawieni, jednak musimy pamiętać aby nie zaniedbać codziennych obowiązków i nie spędzić całego roku na imprezach.

 
Wibracja roku osobistego losu lub emocji 4
4 To rok bardzo pracowity i męczący. Skończył się rok rozrywki i będziemy musieli wziąć się do pracy. Możemy czuć że jest to rok ciężki ponieważ na wszystko z trudem będziemy musieli sobie zapracować. Także możemy się w czuć ograniczeni. Ten rok nieco wiąże nam ręce do nowych działań. Wszystko w nim raczej będzie systematyczne a nawet monotonne i męczące, jednak dające efekty w następnych latach. 

 
Wibracja roku osobistego losu lub emocji 5
5 W tym roku wreszcie nastąpią oczekiwane zmiany. Jest to rok aktywny, dużo się w nim będzie działo, także i tego czego się nie spodziewamy. Nagle i szybko. Nasze uporządkowane życie może runąć, a my możemy stać się bardziej nerwowi i drażliwi, pełni odczuć ze jest to rok burzliwy. Jednak jeśli wykorzysta się jego możliwości jest to pozytywny czas dla nas, mogą pojawić się liczne podróże, nowe znajomości, a my poczujemy apetyt na życie w każdej jego formie. Może to być rok sukcesu i możliwości jeśli tylko nie będziemy bać się szybkości działań i zmian jakie mogą być wprowadzone w nasze życie.


Wibracja roku osobistego losu lub emocji 6
6 To rok ogniska domowego. Największą uwagę poświecimy swej rodzinie i bliskim. Nasze życie znów się uspokoi a my będziemy potrzebować harmonii w nim. Jest to rok stabilny jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Mówiąc o miłości jest to dobry rok do zawierania nowych związków uczuciowych, tych już na dłuższą metę. Także będziemy czuć się w tym roku potrzebni i pomocni dla innych, tak też musimy uważać aby nie dopuścić przez swą dobroć by ktoś nas wykorzystał.


Wibracja roku osobistego losu lub emocji 7
7 To rok wyciszenia, medytacji i refleksji. Jest to dobry czas na naukę, na podjecie studiów kursów czy szkoleń, a także na bliskość z natura na zakup np. działki. Nie jest to korzystny czas dla miłości, ponieważ jest to rok raczej samotności, wyciszenia, odseparowania od towarzystwa. Może być to rok w którym wykorzystamy okazje jakie nam będzie zsyłał los a może być to rok w którym zamkniemy się w własnym wnętrzu i nie będziemy mieć na nic ochoty.


Wibracja roku osobistego losu lub emocji 8
8 To rok władzy sukcesu i pieniędzy. Nadszedł czas który jest najbardziej sprzyjający pod wpływem finansowym. Możliwe są awanse i podniesienie swego standardu życia, także jest to dobry rok na otwarcie działalności gospodarczej. Możemy dostać jakąś nieoczekiwana nagrodę za swoją prace. Jest to również rok sprawiedliwości i jeśli w poprzednich latach byliśmy nie w porządku możemy w tym roku mieć problemy z prawem, dlatego także i w firmie w tym roku warto pilnować dokumentów .


Wibracja roku osobistego losu lub emocji 9
9 To rok kończenia i zamykania całego cyklu. Jest to  dobry rok na podróże w szczególności te dalekie. Jednak jego energia przede wszystkim skupi się  na kończeniu naszych działań.  W tym czasie możemy pożegnać się z praca bądź zerwać jakiś meczący dla nas związek uczuciowy, wszystko po to by móc w kolejnym roku zacząć na nowo z czysta kartą.


Jeśli będziecie mieli problem z obliczeniem swego roku losu i emocji, piszcie w komentarzach to Wam pomogę.

Pozdrawiam cieplutko.Wróżka Michalina.

 

 

 

reklama baner

---