Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Nowy sklep mody młodzieżowej 

Nowy sklep mody młodzieżowej

Już w środę, 14 marca 2012, New Yorker, niekwestionowany lider mody młodzieżowej otworzy swój nowy sklep w Grudziądzu. W Galerii Alfa Centrum, wśród wielu atrakcji przygotowanych dla klientów zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja.

New Yorker to popularna marka odzieżowa skierowana do młodych, dynamicznych i kochających życie ludzi. Nowoczesna koncepcja sklepu zapewnia fantastyczne zakupy przy dźwiękach najpopularniejszych utworów muzycznych. Specjalnie dla nich, w Galerii Alfa Centrum w Grudziądzu zaprezentujemy najnowszą kolekcję! Sprawdź hity sezonu kolekcji Amisu, Fishbone Sister, Smog, Fishbone oraz Censored!

Otwarcie sklepu to niezwykłe wydarzenie, któremu będą towarzyszyły liczne atrakcje przy dźwiękach muzyki house i techno granej przez DJ’a Barta Hade’a.


Wiosenna kolekcja New Yorker to powiew świeżości. Każdy modeli niesie prawdziwą radość. Hitem sezonu są delikatne pastele, koszulki z nadrukami w etnicznym i tropikalnym stylu oraz stroje o rockowym zabarwieniu. Tej wiosny pastele łączą się z wyraźnymi akcentami w zdecydowanych kolorach. Prawdziwy urok kobiecości podkreślają zwiewne topy i bluzki, jeansy rurki, obcisłe szorty oraz mini spódniczki. Delikatnie sprane materiały z wyraźnymi akcentami rokowo-etnicznymi w zdecydowanych kolorach w zestawieniu z jasnymi kolorami, spranymi jeansami i rockowymi nadrukami. T-shirty, jeansy i żakiety w neonowych barwach zapewniają niezapomniane połączenie barw i są odzwierciedleniem najnowszych trendów.


New Yorker jest obecny na polskim rynku od 1998 roku. Pierwszy sklep marki został otwarty w Poznaniu (powierzchnia handlowa to aż 1400 m2). Obecnie New Yorker posiada 914 sklepy w 32 krajach, w tym 74 w Polsce, właczają w to najnowszy sklep w Grudziądzu oraz 5 sklepów w Warszawie. Jednym z elementów strategii rozwojowej firmy jest stałe zwiększanie liczby sklepów w nowych lokalizacjach.

---